کد خبر: 9
تاریخ انتشار: ۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۸

افتتاح دبیرستان دخترانه دوره دوم علامه امینی (واحد مهراندخت)

دبیرستان دخترانه دوره دوم علامه امینی (واحد مهراندخت): مجموعه آموزشی علامه امینی (ره) کار خود را با تاسیس دبیرستان پسرانه در منطقه ۵ تهران در سال ۱۳۷۰ تحت مدیریت حاج آقا نقدی آغاز کرد و طی چند سال فعالیت خود توانست به کمک دانش آموزان نخبه و کادر مجرب خود نتایج درخشان و برجسته ای را در زمینه های مختلف از جمله نتایج کنکور و قبولی در دانشگاه های برتر کشور همچون؛ دانشگاه تهران، دانشگاه صنعتی شریف، دانشگاه شهید بهشتی و …، مسابقات IMC و المپیادهای کشوری کسب نماید.


سایت دبیرستان پسرانه علامه امینی 


مرکز پیش دبستانی و دبستان علامه امینی

مرکز آموزشی علامه امینی، پس از گذشت چند سال و درخواست های مکرر والدین، این مرکز آموزشی در سال ۱۳۹۶ اقدام به تاسیس مرکز پیش دبستانی و دبستان پسرانه علامه امینی در منطقه ۵ نمود.


سایت پیش دبستانی و دبستان علامه امینی


مرکز پیش دبستانی و دبستان علامه امینی درجهت پیشبرد اهداف خود و موسسه آموزشی علامه امینی، روش میزان را مبنای کار خود قرار داد و طی این مدت کوتاه توانست جایگاه خود را در میان همگان بیابد ودانش آموزان و والدین بی شماری را به سمت خود و روش اجرایی که در این مرکز بکار گرفته می شود، جذب نماید.

تاسیس واحد دخترانه علامه امینی

حال پس از حدود ۳۰ سال فعالیت آموزشی مفید و درخشان، موسسه آموزشی علامه امینی تصمیم بر آن دارد تا با توکل بر پروردگار واحد دخترانه خود را تحت عنوان دبیرستان دوره اول و دوم علامه امینی واحد مهران دخت در منطقه یک تهران،راه اندازی نماید.


سایت دبیرستان دوره اول دخترانه

سایت دبیرستان دوره دوم دخترانه


یک مرکز آموزشی که همانند مراکز آموزشی پسرانه علامه امینی راهی درخشان و هدفی معین را همچون نگینی نورانی دنبال می کند و قصد دارد تا بتواند با جذب دانش آموزان برتر دختر در این منطقه، به رسالت خود در زمینه آموزش و ساخت راهی در جهت موفقیت دانش آموزان دختر عمل نماید.


دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of

تهران ، نیاوران ، کاشانک ، خیابان شهید صبوری ( امیر ) ، پلاک 33 | 22292972 و 22812413

نمايش نقشه | نقشه سايت